יש המון סיבות שמניעות את בני האדם לבחור שולחן אוכל נפתח, נתחיל בכך ששולחן זה מספק צדדיות נהדרת ליושבים בפינת האוכל, ולחלל עצמו. באפשרותכם למקסם את החלל שהתפנה במטבח לארוחת הצהרים למספר האנשים שחיים בבית, וכאשר מגיעים אליכם אורחים, בסופי שבוע או בחגים, פשוט לפתוח את שולחן האוכל. במידה ואתם נמנים עם הבריות שממש אוהבים לארח, אבל הבית שלכם קטן מדי, לא תהיו חייבים להגביל את כמות האורחים בשל חוסר מקום, כי אם שולחן האוכל הנפתח יתאים לכם כמו כפפה ליד.

האם שולחן אוכל נפתח מוצק ופונקציונלי?

באם תרכשו שולחן אוכל נפתח בחנות שמכבדת את עצמה, בהחלט תיהנו מרהיט מוצק ופונקציונלי. המטרה של שולחן שכזה שיחזיק מעמד לטווח הארוך, ואף שיעבור מדור לדור. מקפידים לייצר אותו בבנייה מוצקה וחזקה למדי. כל שולחנות האוכל שנפתחים מגובים עם פונקציות שימושיות, שיכולות לשרת אתכם נאמנה עוד שנים רבות. תוכלו במשך תקופה ארוכה לפתוח ולסגור את שולחן האוכל הנפתח, להתקין ולהסיר כל מה שנדרש לכם ליישום.

מה כה מייחד את העיצובים של שולחן אוכל נפתח?

ניתן למצוא כיום מנעד רב של עיצובים ושל סגנונות של שולחנות אוכל נפתחים, כאשר אפשר להתאים אותם באופן אישי לסגנון העיצוב ששולט בבית שלכם, או לבחור בסגנון חדש לחלוטין. תוכלו לבחור איזה שולחן אוכל נפתח בהתאמה אישית שמדבר אליכם, על מנת שיהפוך לשולחן האוכל שתמיד חלמתם עליו, כאשר האפשרויות הן אין סופיות, כמו למשל – שולחן אוכל עם רגליים או עם גב תומך, עגול, כפול או בודד, מלבני, קשת או סירה, וכיוצא בזה. כפי שהזכרנו לעיל, יש הרבה סגנונות עיצוב של שולחנות האוכל הנפתחים, מה שמקשה את הבחירה במתאים ביותר, אך בתום הבחירה שלכם, ומתוך הנחה שתבחרו בעיצוב מותאם באופן אישי, תרגישו שעשיתם את ההחלטה הכי נבונה. באפשרותכם לרכוש שולחן שכזה שיתאים לסגנון השולט בכל הדירה שלכם, כזה שייצור סכמה של עיצוב מגובשת. בסיום של בחירת הסגנון שמועדף עליכם, תצטרכו לבחור את גודל הבסיס של שולחן האוכל הנפתח, כמות הכיסאות, הגודל הכללי שלו, רוחבו ואורכו. ביחד עם שפע של צבעים ססגוניים, תהפכו את שולחן האוכל הנפתח שבחרתם לאלמנט פרקטי מעוצב בעיצוב ייחודי שאין שני לו.

By admin