האם אי פעם עבדתם בעבודה שבה הרגשתם שאתם מסוגלים לעשות הרבה יותר טוב אם תהיה לכם שליטה על אופן ביצוע העבודה? בואו ונודה בזה, עבודות יכולות להיות מצמצמות ולעתים לא מאפשרות לכם למקסם את הידע והמיומנות שלכם. כשאתם פותחים עוסק פטור, אתם בעצם עושים כל מה שאתם רוצים, בדיוק איך שאתם רוצים, וכמובן מתי שרק אתם רוצים. למעשה אתם מפתחים את המוצרים, או לחלופין את השירותים לכדי הרמה שאתם סבורים שהיא הטובה ביותר. יש לכם מערכות ושגרות שעובדות הכי טוב בשבילכם. ואם אתם צריכים פסק זמן בשעות הבוקר המאוחרות או אחר הצהריים כדי להגביר את היצירתיות והפרודוקטיביות שלכם, אתם יכולים לקחת אותו בקלות. באופן טבעי, פתיחת עוסק פטור מהווה את השיטה הכי פשוטה לבניית עסק בארץ, שמתאימה בפרט לבני האדם שסכום ההכנסה מהעסק שלהם עד גבול כל שהוא, באופן הזה שבמקרה דנן הם לא משלמים וכמובן לא מקבלים החזרי מע"מ מרשויות המסים של מדינת ישראל. בואו ונחקור ביחד את הטיפים של פתיחת עוסק פטור בחינם.

פתיחת עוסק פטור בחינם – האם יש באמת דבר כזה?

בוודאי שאתם מודעים לעובדות העגומות, הסטטיסטיקה על הצלחה עסקית עשויה להיראות קודרת. אחרי הכול, בערך מחצית מהעסקים שורדים עד חמש שנים. ברם, יש הרבה דברים שאתם יכולים לעשות, על מנת לשפר את סיכויי ההצלחה שלכם, ובעצם, בהתאם למטרות שלכם, פתיחת עוסק פטור בחינם יכולה להיות אפשרות פיננסית טובה יותר מאשר לעבוד אצל מעסיקים. קודם כל, כבעלי עסק, יש סיכוי גבוה יותר שתרוויחו את מה שאתם באמת שווים, בפרט באם אתן נשים. במקום להרוויח שמונים ושניים אחוזים פחות ממה שגברים מרוויחים, נשים יכולות לגבות את הערך שלהן בעסק. כבעלי העסק, באפשרותכם לקבוע מחירים ולהגדיל את המשכורת שלכם עם גדילת העסק. ובחזרה לענייננו, פתיחת עוסק פטור בחינם – האם יש באמת דבר כזה? אז נכון שאומרים "אין ארוחות בחינם" אבל אפשר לפתוח עוסק פטור בחינם באמצעות ביצוע הפעולות כדלקמן –

  • תפתחו תיק במס הכנסה – מדובר במס שמטילים על הרווחים העסקיים שלכם. בשביל לבצע את זה, תיגשו פיסית למשרדי מס הכנסה באזור המגורים שלכם, ותפתחו תיק עוסק פטור, לגמרי בחינם.
  • תפתחו תיק במע"מ – אומנם נכונה העובדה שלא תשלמו מע"מ ולא תקבלו אותו מהלקוחות שלכם, אבל חובתכם להירשם במע"מ. יש להגיע גם פה פיסית למקום, ולמלא טופס פתיחת עוסק פטור בחינם.
  • ואז יש לפתוח תיק במשרדי המוסד לביטוח לאומי – מס שמוטל על הכנסות, על מנת לממן תשלומים או קצבה נדרשים בעתיד. פתיחת התיק גם בהגעה פיסית למקום.

By admin