הגיע הזמן שתשנו את החוויה מהמקומות הכי עמוסים במקום המשכן הקבוע שלכם, בין אם מדובר אודות משטחי עבודה רב תכליתיים, ובין אם מדובר אודות משטחי בישולים, המשטחים במטבח חייבים לוודא ביצועים ואיכות נעלים, בדיוק כמו שמציע למינם. המון בני אדם מבצעים שינויים כאלו ואחרים באורח החיים שלהם, לרבות שינוי בשימוש בחללים בנכס כגון – משטחי המטבח, שבמציאות העכשווית נדרשים להיות רב תכליתיים, או לחלופין עם היכולת להתאים מאפיינים טכניים שיעמדו באתגרים חדשים. אי לכך ובהתאם לזאת, יצרנו בשבילכם את המדריך הנ"ל, שבו תלמדו כל מה שצריך לדעת על למינם, רק תבטיחו שתקראו אותו מראשיתו ועד לסיומו.

האם למינם עמיד בפני קרני יו וי ורטיבות?

מעבר לכל ספק, משטח למינם עמיד בפני רטיבות וקרני יו וי, והוא מתהדר בהיבט של פונקציונליות ראויה לשמה, שכה מתבקשת במשטחי מטבח למשל. הנקבוביות המופחתת שלו משמעה שהוא לא סופג מים, כמו שמתרחש עם אבן טבעית או עם עץ. המאפיין של חוסר ספיגת נוזלים משמעו – שמשטח הלמינם מתאים אך לגינה, למטבח עם אוויר פתוח, וכמובן למרפסת. בנוסף לכך, לא קיימים סיכונים לשינויים פוטנציאליים בעקבות אימא טבע. שלא כמו משטח שמיוצר ממרבית חומרים שונים בשוק, משטח למינם לא משנה מרקם או גוון אף בשמש בעונת הקיץ היוקדת, בשל עמידותו בפני קרני יו וי.

האם למינם מבטיח רמה של היגיינה מרבית?

אחד המאפיינים הבולטים של משטח למינם, שחייבים להביא בחשבון, בעת העיסוק במשטחים לשם שימוש יום יומי, שבאים במגע עם אוכל, מתבטא בהיתכנות לעכב את נוכחות החיידקים, כמו גם להבטיח רמה של היגיינה מרבית יוצאת דופן לעומת כל מיני חומרים, כמו למשל – אבן טבעית, למינציה, או עץ.

האם למינם עמיד בפני חומרים כימיים וכתמים?

אף אחד לא אוהב למצוא כתמים על גבי השיש במטבח. כאשר מכינים במטבח אוכל, תמיד נשפך בטעות חומרים או נוזלים חומציים ושמנים, כמו לדוגמא – תבלינים של קארי או של זעפרן, שמני טיגון, או מיץ לימון, וכיוצא בזאת, שעשויים לשנות את הנראות של המשטח ולהשאיר כתמים נראים לעין. הדבר לא יקרה עם משטח של למינם, משום שמשטח זה מהווה אנטי ספיגה, בעודו מתהדר ברמה נמוכה וראויה לציון של נקבוביות, בפרט לעומת כל מיני שאר החומרים. הגימורים שלו בהחלט אפשריים לניקיון בלי כל בעיה על ידי חומרי ניקיון ביתיים שכיחים למדי, וזאת משום שהם עמידים ביותר בפני חומרים כימיים, וככאלה שלא מחייבים מוצרים ייעודיים.

By admin