הדפסת מדבקות מהווה, בלי כל עוררין על כך, את הכלי הכי מוערך בעסקים, אף במובן הפרקטי ואף במובן הבלתי מוחשי. מי באמת לא אוהב לקבל מדבקה לצד מוצר? הן פשוט מדהימות, ואף כלי כה חשוב בעסקים. הדפסת מדבקות מהווה דרך נהדרת להשאיר חותם משלכם על כל מה שאתם באמת אוהבים. תציגו בלי כל בעיה את המותג, העיצוב או המסר שלכם על הדפסת מדבקות ותראו את כל לעולם כולו. במאמר זה אספנו בשבילכם כמה המלצות חמות, שיבהירו לכם בדיוק על מה ולמה הדפסת מדבקות כל כך חשובה כיום.

האם הדפסת מדבקות תספק לארגון שלכם את אפקט הוואו?

האם יצא לכם אי פעם לאפות עוגה ואז להוסיף לה קצת קישוטים, כמו למשל – ציפוי או דובדבן מעל? או אולי כשעטפתם מתנת יום הולדת, קודם כל עטפתם את המתנה בנייר עטיפה דקורטיבי וסיימתם אותה בקשת נוצצת? אף אחד מהדברים הללו לא באמת משנה את המוצר הכלול בתוך העטיפה או את הטעם של העוגה עצמה, אך כל אלו נותנים למקבל המתנה או העוגה את התחושה החמימה הזאת וגורמים להם ללכת 'אווווו' 'אאאאא' ומוסיפים להתרגשות שהם מקבלים את הדבר עצמו. אותו הדבר בדיוק מתרחש בעת הדפסת מדבקות, שמדבקות הן ערך מוסף למותג שלכם, הן ממש הדובדבן שבקצפת, הקשת הנוצצת, הדובדבן מלמעלה. המדבקות מהוות דרך מצוינת להוסיף את המעט העודף שעושה את כל ההבדל ונותן למוצר שלכם את אפקט ה-'אווווווו'.

במה תעזור לכם בדיוק הדפסת מדבקות?

הדפסת מדבקות תעזור לכם בכך שהיא מהווה דרך ישירה למתג, לתקשר, לשתף, להודיע, לתגמל, להסביר, לארוז וכולי. מדבקות יכולות ליצור אינטראקציה ונאמנות למותג עם לקוחות כשהן חותמות את המותג שלכם על המוצרים האישיים שלהם. אפשרי לעשות שימוש במדבקות לשם הצגת הודעה ייחודית עם קריאה לפעולה או גם לשם הצגת פרטי התקשרות ככרטיס ביקור מאולתר. אפשרי להשתמש במדבקות לשם מיתוג עטיפה רגילה או במקום להשתמש בסרט דביק על גבי האריזה. האפשרויות באמת אין סופיות וההשפעה שיכולה להיות על החברה שלכם היא ענקית.

האם הדפסת מדבקות תמשוך לכיוונכם את מלוא תשומת הלב?

כיום, בני האדם מופגזים בכל מיני מסרים ממנעד נרחב של מקורות, דרך שורה שלמה של ערוצים שונים, אז איך מתבלטים במסה הזאת של תקשורת צולבת? הדפסת מדבקות היא אחת הדרכים לעשות זאת. היופי במדבקות הוא שמרבית הבריות אפילו לא רואות במדבקות פרסום, כי אם הן רואות במדבקות כעוד בונוס או כמתנה לשימוש במותג מסוים. פה טמון הכוח האמתי של הדפסת מדבקות. אנשים אסירי תודה על קבלת מדבקות וכתוצאה מכך מגיבים יותר למסר שהם מציגים. אמנם, מדבקות הינן לרוב די קטנות בתוכנית הגדולה של הדברים, באופן הזה שאתם מוכרחים לוודא שהעיצוב של המדבקות יהיה בולט ותופס את עין המתבוננים בהן.

By admin